Групові заняття

Аеробіка –тренування, що не дадуть Вам засумувати!

Від йоги до силових занять, ці тренування проходять в більш активному і динамічному режимі, на відміну від персональних тренувань.

Вам забезпечені позитивні емоції та гарний настрій на цілий день.

Функціональні тренування – цей вид тренувань добре підійде тим людям, які прагнуть до гармонійного розвитку свого тіла. В заняттях поєднуються вправи на баланс, силу, гнучкість, координацію та спритність. Результатом цих тренувань буде хороше і бадьоре самопочуття.

  • TRX тренування з використанням спеціальних підвісних петель. Заняття спрямоване на пропрацювання всіх основних груп м’язів. Його переваги – це простота використання та досягнення спортивного рельєфу за короткий проміжок часу.
  • Місце проведення даного тренування – мультистанция OMNIA. За допомогою станції можна виконувати більше 50 вправ на розвиток балансу, сили, гнучкості, координації, спритності.

Силові тренування підійдуть тим клієнтам, які прагнуть докласти максимум зусиль на тренуванні. Мета цих тренувань – формування спортивної конституції вашого тіла.

  • Power Sculpt – це силове тренування високої інтенсивності, метою якої є корекція фігури. Саме висока динамічність заняття допомагає спалювати калорії, а силова спрямованість «моделює» фігуру мрії.
  • ABS – це силове тренування м’язів преса. Результатом тренування стане спалювання жирових відкладень на животі і боках, зменшення об’єму талії, зниження маси тіла та формування ідеального пресу

Аеробні класи – це прекрасне поєднання музики і руху. Найчастіше в тренуваннях використовується додаткове обладнання: степ платформи, фітболи, Slide поверхні, велотренажери. Оптимальне тренування для вирішення проблем зайвої ваги і утилізації підшкірного жиру.

  • Kibo. В основу тренувань Kibo лягли безпечні, але сильні удари руками і ногами. Тренування націлене на розвиток витривалості, сили, координації, а також допомогає володіти своїм тілом і духом.

 

Mind Body в перекладі – «розумне тіло». Відмінною рисою даного виду тренувань є усвідомлена робота над тілом і більш помірний темп проведення самого заняття.

Відвідуючи цей вид тренувань, Ви будете отримувати вдячний відгук від Вашого тіла, та навчитеся відчувати і контролювати його.

  • Yoga – заняття йогою додасть Вам спокою, рівноваги, гнучкості, балансу та сили. Ви позбудетесь тривоги, больових відчуттів в спині та розслабитесь.
  • Pilates – це спеціальне тренування, спрямоване на опрацювання та активізацію глибоких шарів м’язів (м’язи центру). Тренування несе реабілітаційну та профілактичну спрямованість, поліпшить Ваше самопочуття і якість життя.
  • Stretching – це спеціальні вправи, спрямовані на розвиток гнучкості тіла.

Танцювальні класи – це тренування аеробної спрямованості, з акцентом на танцювальне наповнення. На цих заняттях Ви навчитеся красиво і впевнено рухатися в ритм музики. Ви зможете опанувати сучасні стилі танцю, завдяки чому будете відчувати себе розкуто і впевнено на будь-який танцювальному майданчику.

  • Hip Hop fitness – це сучасний ритмічний танець під енергійну музику. На цьому тренуванні Ви навчитеся найсучаснішим танцювальним рухам та гарно проведете час.
  • Zumba – найтанцювальніша фітнес програма в світі, в основу якої лягли латиноамериканські стилі танцю (сальса, меренге, кумбія, реггетон).

Body Ballet. Починати освоювати балет ніколи не пізно. Body Ballet – це симбіоз класичного балету і фітнесу, який подарує Вам прекрасну поставу балерини. Ваше тіло назавжди зміниться, і Ви знайдете те, чого шукали завжди – задоволення від процесу та непідробний результат.

популярне
СПА-тури буднього дня
Детальнiше
Фітнес
Детальнiше
SUP-тури
Детальнiше