Майбутнім мамам

На майбутніх мам у клубі WISH Family Space чекають спеціально розроблені програми занять з фітнесу. Заняття фітнесом для вагітних – це можливість підтримувати ваше тіло у формі. Заняття для вагітних включають в себе фітнес, аква-аеробіку та йогу. Ці вправи допоможуть вам:

  • Підтримувати тонус м’язів животу, грудей;

  • Зміцнити м’язи спини та попереку;

  • Звести до мінімуму варикозне розширення вен.

Реабілітація після пологів напряму залежить від того, як Ви проводили час у період вагітності. Жінки, що займалися спортом, завжди повертають свою фігуру швидше, а сам процес пологів проходить менш болісно.

Особливості фітнесу для вагітних

Навіть якщо Ви постійно займаєтесь спортом та маєте великий досвід, то під час вагітності слід звернутися до спеціалістів. Тренінг вагітних жінок має свої особливості, а саме:

  • Постійно необхідно контролювати пульс, щоб він не перевищував 125 ударів за хвилину (інколи 140);

  • Час тренувань стає набагато меншим – 15- 20 хвилин.

  • Слід правильно підібрати комплекс вправ, перевагу віддають вправам у положенні сидячи з опорою спини та на колінах з опорою на руках;

  • Особливу увагу слід приділити диханню під час вправ, важливо ніколи не затримувати його;

Наші інструктори з фітнесу для вагітних мають великий досвід

Фітнес для вагітних допоможе Вам під час пологів та прискорить реабілітацію після них. Але для цього треба ретельно підійти до тренінгу, найкращий варіант – це заняття під наглядом фахівця, який має досвід роботи з вагітними жінками. У нашому клубі інструктори найвищої категорії, які завжди допоможуть Вам. У нас Ви можете займатися з тренером як індивідуально, так і на групових заняттях з іншими вагітними жінками. WISH Family Space знаходиться на лівому березі Дніпра, неподалік від Києва, у с. Вишеньки, що біля озеру Золоче.

популярне
СПА-тури буднього дня
Детальнiше
Фітнес
Детальнiше
SUP-тури
Детальнiше