Школи йоги сідерських

Якщо Вас переслідує втома, постійний стрес, та Вам важко сфокусуватися на вирішенні завдань, то самий час відвідати нашу школу йоги. Основна проблема сучасних людей – це невміння отримувати задоволення від кожного дня, а замість цього мати лише стрес. Комплекс з практики йоги допоможе вам знайти рівновагу вашої духовності та тіла. Стабілізує та навчить Вас контролювати себе, зосереджуватися на рішенні проблеми замість того, щоб керуватися емоціями та піддаватись стресу. Вправи з йоги також зміцнюють не тільки духовний стан організму, а й фізичний. Йога підтримує організм у тонусі, надає йому гнучкості та витривалості.

Йога – як вирішення проблем у сучасному житті

Особливість нашої школи – це використання не лише класичних методик, які є незмінними на протязі століть, а й сучасних технік. Ми надаємо своїм клієнтам авторські методики, одна з яких це YOGA 23. Автор цієї методики – Андрій Сидерський, видатний світовий практик, який адаптував класичну йогу під сучасне життя. Для жінок йога – це духовний спокій та фізична гнучкість, яка надає їм неперевершену грацію. Для чоловіків частіше за все це спосіб знайти духовний спокій шляхом медитації, відволіктися від постійних проблем та навчитися шукати відповідь у собі.

Школа йоги з найкращими інструкторами у Києві

Інструктори нашої школи йоги – висококваліфіковані практики, які є фахівцями у всіх класичних напрямках йоги: Хатха-йога, Аштанга, Айенгар, Бікрам, Кундаліні, Виньяса, Йога Нідра та різноманітних авторських методик. У нас викладають інструктори найвищої категорії, які постійно підвищують свою кваліфікацію та мають дипломи з психології, педагогіки та реабілітації. У нашій школі ви можливі:

  • Групові заняття;

  • Індивідуальні заняття з інструктором;

  • Заняття з йоги для вагітних;

  • Заняття з дитячої йоги;

  • Персональну програму медитації.

Наша школа йоги знаходиться на лівому березі Дніпра, неподалік від Києву, у с.Вишеньки, біля озера Золоче. Чекаємо на Вас.

популярне
СПА-тури буднього дня
Детальнiше
Фітнес
Детальнiше
SUP-тури
Детальнiше