Відкритий басейн

Відкритий басейн

У заміському клубі WISH Family Space любителів активного відпочинку чекає басейн під відкритим небом Київ. Тут ви зможете повноцінно відпочити з користю для здоров’я, зарядитися позитивною енергією і весело провести час всією родиною. Приїжджайте в WISH Family Space, щоб поплавати в кристально чистій воді і насолодитися унікальними аквапроцедурами.

Чому варто відвідати басейн під відкритим небом в WISH Family Space?

Що може бути краще в спекотні літні дні, ніж прохолодний водойму? Любителі плавання знають відповідь на це питання – нічого! У Києві мало природних водойм з безпечної водою, незараженной смертельними бактеріальними інфекціями. Якщо ви переживаєте за своє здоров’я, тоді вибирайте спеціально відведені місця для купання, а саме басейни, вода в яких проходить багаторівневу очистку і регулярно оновлюється.

На території комплексу WISH Family Space є двозонний літній відкритий басейн для новачків і досвідчених плавців. Поруч розташована зона з комфортабельними альтанками і столиками під навісом. Відпочинок на воді сильно вимотує і стимулює апетит. Вгамувати голод із задоволенням допоможуть наші кваліфіковані кухарі з ресторану і FITO кафе.

Басейн вуличний в заміському комплексі WISH Family Space наповнений артезіанської свіжою водою, якість якої контролюється щодня. Для знезараження і фільтрації ми використовуємо найкращі сучасні технології:

  • озонуючі фільтри нового покоління;
  • ультрафіолетові лампи високої потужності.

Гарантуємо, що від відпочинку в WISH Family Space залишаться тільки позитивні емоції. Також пропонуємо незабутнє проведення урочистих заходів біля відкритого басейну. Виконаємо будь-яке побажання клієнта!

популярне
Фітнес
Детальнiше
SUP-тури
Детальнiше