Закритий басейн

Закритий басейн

Шукаєте безпечний і зручний закритий басейн під Києвом? Приїжджайте в WISH Family Space – заміський клуб для активного відпочинку і оздоровлення. Тут вас чекають унікальні аква-процедури, безліч спортивних занять у воді і просто вільний відпочинок в басейнах для всієї родини. Щоб відвідати басейн закритий, залиште замовлення на сайті або зателефонуйте за вказаним номером.

На території клубу WISH Family Space розташований повноцінний спортивно-розважальний комплекс з чотирма басейнами, в тому числі і відкритим. відвідувачам доступні:

  •       закритий басейн з морською мінералізованою водою;
  •       професійний 25-метровий басейн для спортсменів і досвідчених плавців;
  • дитячий басейн з підігрітою водою і мінімальною глибиною.

У нас кожен знайде варіант проведення часу до душі. А якщо ви не вмієте плавати, наші професійні персональні інструктори вас навчать.

У закритому заміському клубі WISH Family Space можна не тільки відпочити, а й:

  • пройти водну реабілітацію після травм і важких захворювань;
  • позайматися аквааеробікою під контролем досвідченого тренера;
  • оздоровитися, незалежно від віку (пропонуємо спеціальні програми аква-фітнесу для вагітних і літніх людей).

Кожен басейн закритий від небажаних візитів і сторонніх очей. Відвідати наш заклад можна тільки за попереднім записом. Гарантуємо повну конфіденційність інформації про клієнта.

Особливу увагу ми приділяємо якості води в басейнах. Для очищення і дезінфекції використовуємо сучасні потужні фільтруючі системи, оснащені озонуванням і ультрафіолетом. Тому відпочинок в заміському клубі WISH Family Space пройде без неприємних наслідків і подарує тільки позитивні враження.

популярне
Фітнес
Детальнiше
SUP-тури
Детальнiше