Фітнес
БАСЕЙНИ
ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ
OUTDOOR ПРОГРАМИ
ГРУПОВI ЗАНЯТТЯ
ДИТЯЧI СПОРТИВНI ШКОЛИ
МАЙБУТНIМ МАМАМ
Arrow
Arrow
Slider

Преміум фітнес клуб у нашому комплексі

Найкращий варіант для підтримання тонусу та краси тіла – це фітнес.  Під фітнесом розуміють загальне тренування тіла, позбавлення від зайвої ваги, укріплення м’язів та зв’язок. Фітнес клуб WISH Family Space включає в себе:

Фітнес клуб з басейном

В нашому фітнес клубі є прекрасний басейн Київ. Досвідчені фітнес тренери індивідуально підходять до кожного клієнта для отримання швидкого результату. Заняття у клубі з басейном допоможуть Вам:

  • Надати м’язам сили та витривалості;
  • Підвищити координацію організму;
  • Забезпечити тренування серцево-судинної системи;
  • Отримати функціональний розвиток тіла, гнучкість, спритність.

 

Якщо Ви вирішили зміцнити здоров’я та дисциплінувати себе, то найкращий варіант – це заняття спортом. Фітнес – сукупність вправ, які направлені на загальний фізичний розвиток. Широку популярність набувають групові тренування. Наш фітнес центр – це найкращий варіант для людей, які віддають перевагу заняттям з однодумцями, під наглядом тренера. У нашому клубі Ви зможете обрати напрямок занять в залежності від Ваших вподобань.

Сучасний фітнес клуб на лівому березі

Клуб WISH Family Space знаходиться біля озера Золоче, а саме у с. Вишеньки, неподалік від Києва. Професіональні фітнес інструктори з великим досвідом допоможуть обрати систему тренувань для Вас, Вашої другої половинки та Ваших дітей. Велика різноманітність напрямків занять задовольнить побажання навіть самих вибагливих клієнтів. Наші відвідувачі не тільки займаються спортом, а й відпочивають та весело проводять вільний час всією родиною. Побудуйте красиве тіло та відпочивайте разом з WISH Family Space.

0
1
2
3
4
5
6
7