Групові заняття

Групові заняття в нашому клубі

Аеробіка –тренування, що не дадуть Вам засумувати!

Від йоги до силових занять, ці тренування проходять в більш активному і динамічному режимі, на відміну від персональних тренувань.

Вам забезпечені позитивні емоції та гарний настрій на цілий день.

Функціональні тренування – цей вид тренувань добре підійде тим людям, які прагнуть до гармонійного розвитку свого тіла. В заняттях поєднуються вправи на баланс, силу, гнучкість, координацію та спритність. Результатом цих тренувань буде хороше і бадьоре самопочуття.

  • TRX тренування з використанням спеціальних підвісних петель. Заняття спрямоване на пропрацювання всіх основних груп м’язів. Його переваги – це простота використання та досягнення спортивного рельєфу за короткий проміжок часу.
  • OMNIA. Місце проведення даного тренування – мультистанция OMNIA. За допомогою станції можна виконувати більше 50 вправ на розвиток балансу, сили, гнучкості, координації, спритності.
  • PROCEDOS – основою даної системи вправ є проста логіка і принцип «ЗАВДАННЯ-ДІЯ». Це просто запам’ятати і ще простіше виконати.

Силові тренування підійдуть тим клієнтам, які прагнуть докласти максимум зусиль на тренуванні. Мета цих тренувань – формування спортивної конституції вашого тіла.

  • Пружні сіднички– це силове тренування з максимальним впливом на сідниці, ноги та стегна, а також м’язи черевного пресу.

Mind Body в перекладі – «розумне тіло». Відмінною рисою даного виду тренувань є усвідомлена робота над тілом і більш помірний темп проведення самого заняття.

Відвідуючи цей вид тренувань, Ви будете отримувати вдячний відгук від Вашого тіла, та навчитеся відчувати і контролювати його.

  • Yoga – заняття йогою додасть Вам спокою, рівноваги, гнучкості, балансу та сили. Ви позбудетесь тривоги, больових відчуттів в спині та розслабитесь.
  • Pilates – це спеціальне тренування, спрямоване на опрацювання та активізацію глибоких шарів м’язів (м’язи центру). Тренування несе реабілітаційну та профілактичну спрямованість, поліпшить Ваше самопочуття і якість життя.
  • Stretching – це спеціальні вправи, спрямовані на розвиток гнучкості тіла.

Танцювальні класи – це тренування аеробної спрямованості, з акцентом на танцювальне наповнення. На цих заняттях Ви навчитеся красиво і впевнено рухатися в ритм музики. Ви зможете опанувати сучасні стилі танцю, завдяки чому будете відчувати себе розкуто і впевнено на будь-який танцювальному майданчику.

  • MTV Dance – це сучасний ритмічний танець під енергійну музику. На цьому тренуванні Ви навчитеся найсучаснішим танцювальним рухам та гарно проведете час.
популярне
Фітнес
Детальнiше
SUP-тури
Детальнiше