Outdoor програми

Outdoor програми

Для клієнтів, які бажають займатися спортом, але які не полюбляють зали та віддають перевагу заняттям на відкритому повітрі, ідеально підійде Outdoor Training. Це новітня практика занять з фітнесу, що передбачає групові заняття з інструктором клубу WISH Family Space на відкритому повітрі. Під час занять Вас буде оточувати лише природа, чисте повітря та однодумці. Outdoor Training підійде як для новачків, так і для досвідчених спортсменів. Інструктор клубу індивідуально визначає норму навантажень судячи з рівня Вашої фізичної підготовки. Приєднуйтесь до нашої групи та підтримуйте своє тіло у тонусі, весело проводячи час.

На свіжому повітрі проводяться заняття з йоги, TRX, велоспорту, та інших фітнес напрямків.

Ourdoor training – це нова фітнес-тенденція

Завдяки своїй універсальності такий тренінг набрав популярність, як серед жінок, так і серед чоловіків. Ви легко зможете позбавитися зайвої ваги без вправ у тренажерний зал Київ. Під час занять інструктор чергує вправи, а саме:

  • Розминка;

  • Розтяжка;

  • Аеробні навантаження;

  • Силові вправи.

Якщо Ви новачок, та бажаєте приєднатися, наш інструктор допоможе Вам. Під час розминки він визначить рівень навантажень для Вашого організму. Головне що потрібно для занять Outdoor Training – спортивна форма, бажання займатися та гарний настрій.

Приєднуйтесь до групи з Outdoor Training на лівому березі Дніпра, під Києвом

Ваші однодумці чекають саме на Вас, тому самий час одягнути спортивну форму та приєднатися. Під час тренувань на Вас чекають різноманітні аеробні навантаження: йога, TRX, велотренування, біг, стрибки, динамічна ходьба та інші вправи. Також у комплекс вправ з Outdoor Training входять кругові заняття на спортивному майданчику, до яких відносять силові вправи. Підтримка однодумців та їх мотивація допоможе Вам подолати труднощі та отримати бажаний результат. А чисте та свіже повітря буде завжди підтримувати Вас у тонусі. Навколишня краса природи у с. Вишеньки та казкове озеро Золоче, біля якого знаходиться наш комплекс, стануть джерелом натхнення для вас.

популярне
Фітнес
Детальнiше
SUP-тури
Детальнiше