Тренажерний зал

Тренажерний зал у нашому клубі

Фізичні навантаження та постійна підтримка організму у тонусі – це основа міцного здоров’я. У клубі WISH Family Space на Вас чекає тренажерна зала з новітнім обладнанням фірми Technogym для всіх груп м’язів та висококваліфіковані тренери. Індивідуально складена програма тренувань під наглядом тренера, гарантовано забезпечить результат як для чоловіків, так і для жінок. У залі на Вас чекає кардіозона, зона вільних ваг, зона грузоблочних тренажерів і зона, призначена для функціонального тренінгу. Робоча зона оснащена тренажерами всесвітньо відомої фірми Technogym, яка займає перше місце серед виробників професійного обладнання для   тренувань. Тренажери Technogym включають в себе всі інноваційні розробки фітнес індустрії.

Тренажерний зал вашої мрії

Для багатьох людей заняття у тренажерному залі –  це завжди великі навантаження, втома та поганий настрій. У нашому клубі ми доведемо, що тренування не забирають енергію, а навпаки заряджають Ваше тіло та мотивують. А результат, який Ви вважаєте недосяжним, ближче ніж здається. Команда висококваліфікованих тренерів, враховуючи Ваші цілі та фізичні особливості, допоможе Вам у цьому. Ви можете самостійно обрати бажаний напрямок тренувань:

  • Аеробні тренування
  • Силові тренування
  • Функціональнi тренування

Ми завжди допоможемо вам бути у формі

Якщо у Вас є бажання отримати спортивну фігуру, або підтримувати тонус Вашого тіла, то ми завжди чекаємо на нових відвідувачів. Тренажерна зала входить до складу клубу WISH Family Space, у с. Вишеньки на лівому березі Дніпра, біля Києва. Ми залюбки проконсультуємо Вас, допоможемо обрати тип тренувань, який буде цікавим для Вас та ефективним для Вашого тіла. Станьте частинкою клубу WISH Family Space та завжди залишайтесь у формі.

ЗРУЧНО І ДОСТУПНО

ЗРУЧНО І ДОСТУПНО

ПРОФЕСІЙНІ ІНСТРУКТОРИ

ПРОФЕСІЙНІ ІНСТРУКТОРИ

НАЙКРАЩЕ ОБЛАДНАННЯ

НАЙКРАЩЕ ОБЛАДНАННЯ

ЧУДОВИЙ ІНТЕР’ЄР

ЧУДОВИЙ ІНТЕР’ЄР

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ

ЗАМОВИТИ КАРТУ