Арома-грот

Арома-грот у нашому клубі

Найкращим рішенням для людей, які полюбляють сауну, але погано витримують високу температуру, є відвідування аромагроту. Ароматичний грот – це різновид парової лазні, температура у якiй складає 40-45°С, та має високу вологість повітря. Через це ідеально підходить для людей різного віку, та є корисним як для жінок, так і для чоловіків. Особливість цієї лазні – застосування природних ароматичних масел, які насичують пар та комплексно впливають на організм, оздоровлюючи його. Ароматерапія покращить стан нервової системи та забезпечить релаксацію усього організму. Сучасна ароматерапія є невід’ємною складовою сучасної медицини.

Вплив аромагроту на організм людини

Як Ви вже знаєте, у аромагроті використовують різноманітні аромамасла. Це дає змогу поєднати оздоровчий ефект сауни та ароматерапії водночас, завдяки чому посилюється лікувальна дія, а саме:

  • Здійснює лікувальну та профілактичну дію на дихальну систему;

  • Очищує та відновлює стан шкіри;

  • Виводить токсини та шлаки з організму;

  • Стимулює обмін речовин та заряджає енергією;

  • Зміцнює імунітет;

  • Покращує стан нервової системи: знімає стрес, безсоння, допомагає відновити концентрацію.

Відвідайте ароматичний грот та відчуйте дію природних масел – це відчуття неможливо порівняти ні з чим.

Аромагрот це чудовий спосіб відволіктися від повсякденності

Якщо робота та побут не дають відпочити, то саме час звернутися до SPA комплексу. Відвідування SPA процедур, наприклад аромагроту допоможе Вам зняти стрес, втому, відчути повний релакс, зробити комплексну профілактику для всього організму. У SPA комплексі клубу WISH Family Space на Вас чекає сучасне обладнання та досвідчені майстри. Персональний підхід та турбота про наших клієнтів – це найголовніше. Ми чекаємо на Вас у “Вишневому мiстечку», що біля озера Золоче, у с. Вишеньки, яке розташоване на лівому березі Дніпра, під Києвом. Відпочивайте разом з родиною та друзями у клубі WISH Family Space.

 

популярне
Фітнес
Детальнiше
SUP-тури
Детальнiше