Фінська сауна

Фінська сауна

Фінська сауна – це особливе місце для відпочинку, яке має свої традиції та історію. Запрошення до фінської парної – виявлення поваги. Оздоровчий ефект досягається завдяки оптимальному співвідношенню вологості та температури. Фінську сауну відносять до сухого типу, вологість повітря складає 15-20%, а температура достатньо висока – до 100°С. Завдяки високій температурі Ви одразу відчуєте оздоровчий ефект сауни, а саме виведення шлаків, які накопичуються у порах шкіри разом з потом. Використання ароматичних масел допомагає повністю розслабитися та сприяє релаксації організму.

Оздоровчий вплив фінської сауни на організм

Завдяки високим температурам відбувається інтенсивне потовиділення та подальше випаровування поту з поверхні шкіри. Такий механізм забезпечує максимальний лікувальний ефект. Фінська сауна комплексно впливає на організм людини, а саме:

  • Покращує діяльність серцево-судинної системи та загальний кровообіг організму;

  • Позитивно впливає на стан шкіри – вона відновлюється та очищується від мертвих клітин;

  • Підвищує метаболічні процеси в організмі, що сприяє схудненню;

  • Відновлює стан м’язів після інтенсивних тренувань;

  • Знімає втому та стрес;

  • Рекомендується при частих простудних захворюваннях, так як гаряче сухе повітря позитивно впливає на дихальну систему.

Відвідування сауни – найкращий спосіб відпочинку

Невід’ємною складовою фінської сауни є її атмосфера. Для чоловіків – це відпочинок у компанії товаришів, який допомагає підтримувати дружні стосунки та відновити життєві сили. Для жінок відвідування фінської сауни – один із способів догляду за своїм тілом. Результатом є видалення шлаків та токсинів, покращення кровопостачання шкіри, завдяки чому вона стає більш пружною та еластичною, омолоджується організм та підіймається настрій. Фінська сауна входить до SPA комплексу клубу WISH Family Space, який розташований на лівому березі Дніпра, у с. Вишеньки, під Києвом. На Вас чекає прекрасний відпочинок.

 
Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider
0
1
2
3
4
популярне
Фітнес
Детальнiше
SUP-тури
Детальнiше