Хамам

Хамам – традиційна частинка південної культури. Це турецька лазня, підлога і лежаки якої виготовлені з мармуру. Особливість хамаму – невисока температура 35- 50° С та висока вологість – 100%. Через це хамам є найкращим варіантом для людей, які не переносять високу температуру сауни чи російської бані. Так як мармур нагрівається лише до температури 40-60°С – це дозволяє проводити більше часу всередині. Відвідування хамаму покращує Ваше самопочуття, стимулюючи обмінні процеси в організмі. Хамам це не просто лазня – це важлива частина південної культури.

Корисні властивості хамаму

Параметри повітря у турецької лазні комплексно впливають на організм людини в цілому, зокрема:

  • Покращують кровообіг та розширюють судини, що запобігає появі тромбів;

  • Позитивно впливають на стан шкіри, сприяють її очищенню, зволоженню та відновленню пружності;

  • Омолоджують організм шляхом виведення шлаків та прискорюють обмінні процеси;

  • Покращують стан суглобів та опорно – рухової системи в цілому;

  • Стабілізують нервову систему, знімають стрес, безсоння та покращують загальний емоційний стан;

Хамам також застосовують для профілактики респіраторних захворювань. Тривале прогрівання тіла сприяє підвищенню імунітету.

Хамам – найкращий відпочинок для чоловіків та жінок

Якщо ви втомилися та Вам необхідний відпочинок – завітайте до клубу WISH Family Space, де на Вас чекає справжній турецький хамам. Його відвідування надасть Вашому організму можливість максимально швидко відновитися, набратися сил та енергії. Комплекс SPA процедур дозволяє по-справжньому насолодитися перебуванням у нашому клубі та задовольняє побажання, як чоловіків, так і жінок. Клуб WISH Family Space розташований на лівому березі Дніпра, неподалік від Києва, а саме у с. Вишеньки, біля озера Золоче. Ми надаємо лише кращі послуги.

популярне
СПА-тури
Детальнiше
Фітнес
Детальнiше
SUP-тури
Детальнiше