Процедурна лазня

Альтернативою руської лазні – є відвідування процедурної лазні у SPA комплексі. На Вас чекає не лише відпочинок, а й комплексне оздоровлення всього тіла. Водночас з вашим відпочинком, наші майстри як слід попарять Вас, нададуть бадьорості, знімуть втому та стовідсотково покращать ваше самопочуття. Яка ж лазня без головного атрибуту – віника. Масаж банним віником покращує обмін речовин, відновлює стан шкіри, сприяє кращому кровообігу. Використання ароматичних масел та трав’яних відварів зроблять Ваш відпочинок незабутнім.

Що на вас чекає у процедурній бані

Якщо відвідування лазні для Вас в новину, то наші фахівці ознайомлять вас з цією культурою. Ви отримаєте консультацію, що до ароматичних масел, які треба застосовувати, дізнаєтесь про певні особливості віників та інші особливості цього відпочинку. Для віників використовують багато рослин, найпопулярніші – це березові, дубові, хвойні, липові, ялівцеві віники та багато інших. Кожен з них має певний ефект, а саме:

  • Покращує стан бронхів, знімає запалення, комплексно впливає на дихальну систему;
  • Заспокоює нервову систему та знімає головний біль;
  • Допомагає при лікуванні артриту, радикуліту, болях у суглобах;
  • Знімає напруженість м’язів та тонізує їх.

Відвідайте баню у Києві разом з друзями

У нашій процедурній лазні використовуються лише натуральні компоненти та аксесуари. Процедурна лазня входить до SPA комплексу клубу WISH Family Space, який розташований на лівому березі Дніпра. Ми чекаємо на Вас у с. Вишеньки, що біля озера Золоче, під Києвом. Відвідайте лазню та отримайте заряд бадьорості на весь тиждень.

популярне
СПА-тури
Детальнiше
Фітнес
Детальнiше
SUP-тури
Детальнiше