Процедурна лазня

Банний комплекс

Альтернативою руської лазні – є відвідування процедурної лазні у нашому заміському банному комплексі. На Вас чекає не лише відпочинок, а й комплексне оздоровлення всього тіла. Водночас з вашим відпочинком, наші майстри як слід попарять Вас, нададуть бадьорості, знімуть втому та стовідсотково покращать ваше самопочуття. Яка ж лазня без головного атрибуту – віника. Масаж банним віником покращує обмін речовин, відновлює стан шкіри, сприяє кращому кровообігу. Використання ароматичних масел та трав’яних відварів зроблять Ваш відпочинок у нашому заміському комплексі незабутнім.

Що на вас чекає у процедурній бані

Якщо відвідування бані Київ для Вас в новину, то наші фахівці ознайомлять вас з цією культурою. Ви отримаєте консультацію, що до ароматичних масел, які треба застосовувати, дізнаєтесь про певні особливості віників та інші особливості цього відпочинку. Для віників використовують багато рослин, найпопулярніші – це березові, дубові, хвойні, липові, ялівцеві віники та багато інших. Кожен з них має певний ефект, а саме:

  • Покращує стан бронхів, знімає запалення, комплексно впливає на дихальну систему;
  • Заспокоює нервову систему та знімає головний біль;
  • Допомагає при лікуванні артриту, радикуліту, болях у суглобах;
  • Знімає напруженість м’язів та тонізує їх.

Відвідайте баню під Києвом разом з друзями

У нашій процедурній лазні (баня Київ на лівому березі) використовуються лише натуральні компоненти та аксесуари. Процедурна лазня входить до SPA комплексу клубу WISH Family Space, який розташований на лівому березі Дніпра. Ми чекаємо на Вас у с. Вишеньки, що біля озера Золоче, під Києвом. Відвідайте лазню та отримайте заряд бадьорості на весь тиждень.

популярне
Фітнес
Детальнiше
SUP-тури
Детальнiше