WISH SPA-процедури

М’ятний хамам

 

1850 грн., 100 хвилин

 

Ця СПА процедура – дасть Вам можливість відчути м’ятну повітряну піну, а відчуття легкості супроводжуватиме протягом дня. Дана СПА процедура для жінок передбачає нанесення чорного мила з евкаліптом, обливання з марокканських чаш, скрабування всього тіла рукавичкою Кесе, контрастні процедури, і ключовий пінний м’ятний масаж, все це завершує чайна церемонія. Наприкінці подаруємо Вам секретний ритуал WISH.


Аравійський хамам

 

1500 грн., 90 хвилин

 

Дані СПА процедури для тіла перенесе Вас на півострів релаксації, позбавить від стресів й допоможе набути душевної рівноваги. Прогрів, органічний пілінг, пінний масаж, зволоження – все це відбувається протягом 90 хвилин турботливими руками наших спа-фахівців.


Марокканський хамам

 

1875 грн., 120 хвилин

 

Це саме та СПА процедура для тіла, що дозволяє тілу народитись заново. Справжній марокканський масаж після ретельного прогріву та пілінгу рукавичкою кесе створює ефект стійкого ліфтингу і підтяжки. Обгортання з 7 травами дозволяє позбутися зайвих кілограмів і відчути свое тіло вільним та легким.


Баня

 

Класична баня – 800 грн., 30 хвилин

 

Ця SPA процедура для чоловіків і жінок включає в себе пропарку віниками та фінальне зволоження тіла. Базова процедура для тих, хто хоче спробувати баню та обмежений в часі.

 

Баня «Середземноморська» – 1650 грн., 90 хвилин

 

Комплекс спа процедур включає 2 пропарки, масаж стоп, скрабування, зволоження. Найкраща процедура, якщо ви бажаєте відчути всі переваги банного процесу та оновити тіло і душу.

 

Баня «Глибоке очищення» – 1250 грн., 60 хвилин

 

Процедура паріння, скрабування, розтирання льодом і фінального зволоження, рекомендуємо завершити чаюванням в нашій зоні відпочинку!


популярне
Фітнес
Детальнiше
SUP-тури
Детальнiше