Масаж
 

Королівство масажу та догляду за здоров’ям та красою тіла

Класичний масаж

700 грн., 45 хвилин
1100 грн., 90 хвилин

Спрямований на зміцнення опорно-рухової системи, покращення загального тонусу, зняття втоми і поліпшення сну. В західних SPA часто називається шведським масажем, рекомендовано людям з високою чутливістю, та для тих, хто перший раз відвідує масажиста. Ви можете обрати масаж спини або масаж всього тіла, від пальчиків на ногах до маківки голови.


 

Глибокотканинний масаж

900 грн., 45 хвилин
1300 грн., 90 хвилин

Це лікувально-профілактична процедура, де спеціаліст комбінує різні техніки для досягнення бажаного результату – лікувального, лімфатичного чи спортивного. Також включає в себе конкретні прийоми спортивного масажу, глибоку роботу з м’язами та фасціями. Якщо вас турбує біль, спазм або інші неприємні симптоми – Ви відчуєте поліпшення вже після першого відвідування. 45 хвилин рекомендовано для масажу спини, 90 хвилин для масажу всього тіла.

 


Лікувально-профілактичні масажі

Бажаєте схуднути, зняти напруження, позбавитись головного болю, хронічної втоми, скутості та хворобливого відчуття в спині, кінцівках й інших частинах тіла? Саме для Вас ми приготували широкий вибір лікувально-профілактичних процедур. Ви можете обрати найкращий спосіб відновлення за призначенням лікаря або після консультації спеціаліста Wish Spa. Основне призначення даних процедур – швидке відновлення функцій органів і систем організму при захворюваннях і після травм. Після лікувального масажу поліпшується кровообіг і до органів швидше надходять корисні речовини, все це прискорює процес одужання.

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

популярне
Фітнес
Детальнiше
SUP-тури
Детальнiше