SPA для чоловіків

SPA для чоловіків: насолоджуйтеся розслаблюючими процедурами в Wish Family Space

Заміський комплекс під Києвом Wish Family Space запрошує сильну половину людства розслабитися і насолодитися професійними СПА-процедурами. SPA для чоловіків відволікає від повсякденної суєти, відновлює життєві сили і призводить думки в порядок. І не варто вважати, що такі процедури необхідні лише жінкам. Сучасний ритм життя диктує свої правила. Щоб витримати навантаження, чоловікам теж потрібно відпочивати і для цього підійде СПА салон для чоловіків.

У чому особливості СПА для чоловіків?

SPA для чоловіків підбираються індивідуально з урахуванням чоловічої фізіології і потреб. Вони більш інтенсивні, спрямовані на розслаблення м’язів і поліпшення крово- / лімфотоку. Регулярні СПА-процедури допоможуть:

  • позбутися від хронічної втоми;
  • зупинити облисіння, простимулювати ріст волосся;
  • поліпшити лібідо;
  • зняти м’язові затиски, які часто служать причиною хронічних головних болів;
  • повернути естетику шкірі;
  • зміцнити імунітет і психоемоційний здоров’я.

Перелік послуг СПА для чоловіків Київ

Наш чоловічий СПА салон пропонує провести час в лазнях: фінської, римської, а також подихати цілющим повітрям в соляному гроті. У спеціальній процедурної лазні працюють досвідчені майстри, які покажуть вам, яким повинен бути ефект від сауни.

Після прогрівання організму рекомендується зробити розслабляючий загальний масаж. При наявності проблем зі здоров’ям наші фахівці підберуть спеціальну програму оздоровчих процедур.

Не варто забувати про догляд за шкірою. Про неї подбають спеціалізовані пілінги, маски та обгортання. Чоловіча шкіра оновлюється швидше, через що швидше з’являються ознаки старіння. СПА-процедури позбавлять від дерматологічних проблем і вікових змін. У Wish Family Space ви відпочинете душею та тілом з мінімальними витратами. А також пропонуємо відвідати наш заміський готель.

популярне
Фітнес
Детальнiше
SUP-тури
Детальнiше