Масаж

Масаж для немовлят

Перший рік життя – найвідповідальніший етап в житті дитини. Саме в цей момент організм дитини найбільш пластичний і податливий, володіє великими можливостями з розвитку і відновлення функцій органів і систем.

Тому заняття з немовлятами не можна відкладати на потім, тим більше якщо є причина або підозра.

Серед таких занять як гімнастика, плавання і масаж, саме  масаж є найбільш ефективним, в силу свого комплексного впливу (поліпшення тонусу м’язів і зв’язок, кровообігу, загального тонусу організму і його систем) на весь організм в цілому.

У Медичному Центрі WISH family space вашому малюкові проведуть  масаж найдосвідченіші фахівці.

Записатися на процедуру можна попередньо набравши нас по телефону: 0678242883

Ми підберемо для вас  найбільш відповідний час і графік

 

 

Дитячий масаж

це ефективний засіб лікування і профілактики різних захворювань, яким піддається дитина на ранньому етапі розвитку. Крім того, дитячий масаж необхідний для правильного формування у малюка рухових умінь.

Легкі масажні руху позитивно впливають на роботу внутрішніх органів і систем, приводять у норму фізичний і психічний стан дитини. Дитячий масаж активізує внутрішні резерви організму і допомагає йому выдновитися.

Професійний масаж володіє дуже потужним лікувальним, профілактичним і оздоровчим потенціалом і призначається при таких захворюваннях:

  • дисплазія тазостегнових суглобів;
  • підвищений або знижений тонус м’язів;
  • вроджений вивих стегна;
  • вроджена м’язова кривошия;
  • варусна та вальгусна установка стоп;
  • сколіоз (в поєднанні з плаванням і лікувальною фізкультурою);
  • неврологічні захворювання;
  • порушення нормальної функції хребта;
  • різко виражена слабкість м’язів і зв’язкового апарату;
  • захворювання органів дихання.

Крім перерахованого, лікувальний масаж призначається при порушенні діяльності шлунково-кишкового тракту (у тому числі допомагає позбавлятися від дитячих кишкових кольок) і після перенесення різних захворювань.

Лікувальна фізична культура (ЛФК)

метод лікування, що полягає в застосуванні фізичних вправ і природних чинників природи до хворої людини з лікувально-профілактичними цілями. В основі цього методу лежить використання основної біологічної функції організму – руху. Метод строго дозованих вправ на тлі постановки правильного дихання.

Основний терапевтичний метод ЛФК – це лікувальна гімнастика, тобто спеціально підібрані для лікування фізичні вправи. Основний засіб ЛФК – фізичні вправи, що застосовуються відповідно до завдань лікування, з урахуванням етіології, патогенезу, клінічних особливостей, функціонального стану організму, загальної фізичної працездатності.

Ви можете організувати для своєї дитини повний курс лікувального масажу в  нашому Медичному Центрі, просто зателефонувавши за номером: 0678242883

 

Arrow
Arrow
ArrowArrow
Slider
0
1
2
3
4
популярне
Фітнес
Детальнiше
SUP-тури
Детальнiше