МОЛОДІСТЬ БЕЗ СКАЛЬПЕЛЯ

26.03.2018
o.fomina

Все частіше жінки, та навіть й чоловіки після 30-40-50 років починають замислюватись над послугами пластичних хірургів. Але не треба поспішати, косметологічні технології не стоять на місці, допомагаючи підтримувати природну молодість та красу обличчя без використання скальпелю.

Так, провідні фахівці-дослідники Guinot, французького бренду косметики класу люкс з 50-ти річним досвідом, перевернули світ, створивши середу, яка ефективно підтримує життєздатність клітин епідермісу.

Сучасні косметичні препарати Guinot включають набір біоактивних речовин, які дозволяють вирощувати нові клітини шкіри. Загалом дана технологія застосовується для лікування та реабілітації пацієнтів з сильними опіками. Але стараннями фахівців компанії технологія, що необхідна для повної регенерації шкірних покривів, була адаптована для ефективного омолодження.

Ефективність косметики Guinot Ви можете протестувати в косметологічному кабінеті WISH Family Space. Одна з кращих наших процедур – Hydradermie Deluxe. Ця розкішна техніка забезпечує моментальний ефект. Шкіра насичується поживними компонентами, відновлюється тонус м’язів, пружність шкіри.

Запис за тел.: (044) 58 58 777

популярне
Фітнес
Детальнiше
SUP-тури
Детальнiше