Організація свят
Arrow
Arrow
Slider
Залишити заявку для оперативної відповіді

Організація свят та урочистостей

Урочистий захід в заміському комплексі WISH Family Space – це завжди ставка на успішність. Наш Клуб може запропонувати повний комплекс послуг з підготовки до вашої події. Вишуканий інтер’єр, широкий асортимент авторських страв і професійне обслуговування допоможуть створити необхідну атмосферу свята. Наші локації передбачають відмінні можливості для організації свят, реалізації тематичних фотозон, неймовірно-вражаючі виїзні церемонії, проведення корпоративних активностей, дитячих шоу-анімацій і багато ін. За традиціями найбільш затребуваною локацією для організації та проведення заходів є літній майданчик. Це унікальна можливість повністю зануритися в святкування події і відчути себе спокійно і невимушено. Локація на літньому майданчику дозволяє організовувати свята різних форматів і напрямків. Допустима можливість розміщення по кількості гостей – 150 людей.

Найвишуканіші виїзні церемонії на локації VILLA WISH Family Space – це завжди незабутні враження і яскраві емоції. Найсмачніший GRILL WISH ресторан на літній терасі вдовж берегова лінії озера з елементами водограю, витончений відкритий басейн – створять одну єдину канву вашої визначної події.

Проведення урочистостей високого рівня

Ми пишаємося великим досвідом організації та обслуговування заходів. Наша професійна команда реалізує ваші найсміливіші фантазії. Одна із головних запорук успішного проведення заходу в WISH Family Space – індивідуальний підхід і сервіс преміум рівня.

популярне
Фітнес
Детальнiше
SUP-тури
Детальнiше